Obchodní společnosti

Správa společností

e-Office

Ostatní informace

Správa společností

Outsourcing dokumentace společnosti

Není snadné mít veškerou dokumentaci v souladu s požadavky zákonodárce. Požadavků je tolik, že se v nich málokdo vyzná, to však nebrání státní správě důsledně uplatňovat sankce v případě jakéhokoliv nedostatku. Naše společnost nabízí kompletní správu dokumentace společnosti v souladu s aktuální právní úpravou.

Jsme schopni nabídnout kompletní revizi vnitropodnikové dokumentace, ať už jde o listiny a smlouvy nutné ke správě společnosti, jako např. zakladatelské listiny, smlouvy o převodech obchodních podílů, akcionářské smlouvy, smlouvy o výkonu funkce jednatele, tak i vnitropodnikové dokumenty, jako například pracovní, nájemní či dodavatelské smlouvy a nebo vnitřní směrnice.

Tyto dokumenty Vám zrevidujeme dle aktuální právní úpravy, uvedeme s ní do souladu, navrhneme vhodná opatření a sjednotíme je jak po obsahové, tak po stylistické stránce.

Na cenu správy dokumentace společnosti Vám rádi připravíme rozpočet, paušální cenu není možné s ohledem na možnou variabilitu požadavků předem stanovit.

V případě Vašeho zájmu se na nás s důvěrou obraťte buď výše uvedeným odkazem na kontaktní formulář, či přímo na naše konzultanty:

Kontakty


ADRESA

• kancelář Praha 10
Průběžná 3207/74a, 100 00 - Praha

• kancelář Praha Kbely
Martinická 987/3, 197 00 – Praha

KONTAKTY

E-mail: info@corporate.cz

Tel.: +420 227 03 04 11© 2003-2015 CORPORATE s.r.o.

Analýza činnosti finančních úřadů