Obchodní společnosti

Správa společností

e-Office

Ostatní informace

Ostatní informace

O společnosti

Koncern TERRINVEST byl založen v roce 2001 a od svého založení se zabýval prostřednictvím svých koncernových společností poradenstvím pro podnikatele, správou společností, účetním a daňovým poradenstvím, zastupováním zahraničních klientů v České republice a ve Slovenské republice a zakládáním, prodejem a akvizicemi obchodních společností v ČR i v zahraničí. Od roku 2015 vystupuje v ČR pod novou značkou CORPORATE, která zaštiťuje služby poskytované v ČR.

Společnosti koncernu TERRINVEST / CORPORATE si zakládají na dlouhodobé spolupráci s klienty, a to především díky individuálnímu přístupu, vysoké kvalitě svých služeb a proklientské cenové politice.

Sídlo koncernu TERRINVEST / CORPORATE (jeho holdingových společností) je umístěno v Londýně ve Velké Británii, především z důvodu podstatně kvalitnější právní ochrany majetku a investic oproti České republice. Zkušenostmi se prokázalo, že tento vlastnický systém je mnohem lépe akceptovatelný nejen pro banky, ale i pro všechny zahraniční partnery.

Koncern poskytuje své služby v České republice prostřednictvím plně rezidentních dceřiných společností CORPORATE s.r.o., CORPORATE COMPANIES s.r.o., e-office Czech Republic s. r. o., e-office s.r.o. a Firma bez starostí s.r.o. v několika provozovnách, resp. kancelářích:

Praha 9 – Kbely, Martinická 987/3
Praha 8 – Karlín, budova Forum Karlín, Pernerova 51

Jednatelem společností je Michal Zuza.

Michal Zuza

Michal je jednatelem společností koncernu TERRINVEST / CORPORATE. Michal studoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na začátku studií pracoval dva roky ve společnosti Terrinvest na pozici manažera správy společností. Postupně pracoval v advokátních kancelářích Havel, Holásek & Partners, Weinhold Legal a White & Case, načež se znovu vrátil do společností koncernu TERRINVEST / CORPORATE, tentokrát už jako jednatel. Své bohaté zkušenosti hodlá nyní uplatňovat při poskytování služeb klientům v oblasti zakládání, prodeje a správy společností a outsourcingu nejádrových součástí podnikání. Michal se také věnuje podpoře začínajících podnikatelů a pomáhá několika startupům, od kterých se naopak učí inovovat produkty.

Kontakty na společnost


ADRESA

• kancelář Praha 10
Průběžná 3207/74a, 100 00 - Praha

• kancelář Praha Kbely
Martinická 987/3, 197 00 – Praha

KONTAKTY

E-mail: info@corporate.cz

Tel.: +420 227 03 04 11© 2003-2015 CORPORATE s.r.o.

Analýza činnosti finančních úřadů