Obchodní společnosti

Správa společností

e-Office

Ostatní informace

Obchodní společnosti

Ready-made společnosti s přímým zápisem

Díky ready-made společnostem s přímým zápisem od společnosti CORPORATE tak můžete podnikat ihned a bez obav.

 1. Podnikejte s Vaší společností do 24 hodin
 2. Úprava společnosti na míru v ceně
 3. Garance nejlepšího servisu – máme nejkvalitnější společnosti a garantujeme nejlepší péči
 4. Osvědčený poskytovatel služeb s historií od roku 2003 a více jak 1 500 prodanými a založenými společnostmi

Příběh a důvod vzniku

ČR je známá svým byrokratickým a nepříznivým přístupem k malým podnikatelům a mikro podnikatelům. Jedním z důsledků je i to, že začít v ČR podnikat není snadné a zabere to mnoho času. V žebříčku Doing Business, který měří rychlost a složitost vstupu do podnikání, je ČR i v roce 2015 na 110. místě na světě, dokonce za velkou částí afrických států.

Někdy je ale rychlost zásadní. Může se stát, že rychle potřebujete společnost, například pro nový projekt, pro novou zakázku a nebo potřebujete jen rozložit riziko či prostředky do více společností. A nemůžete nebo nechcete čekat, obvolávat notáře, shánět právníky, sídlo, obíhat živnostenské, finanční a jiné úřady.

Ready-made společnosti s přímým zápisem – parametry

Vyšli jsme vstříc Vašim opakujícím se požadavkům na rychlost přepisu na Obchodním rejstříku a za tím účelem jsme vytvořily tzv. ready-made společnosti s přímým zápisem.  Tyto společnosti mají speciálně koncipovanou a upravenou společenskou smlouvu, která jim umožňuje v případě převodu na klienta všechny měněné skutečnosti zapsat do Obchodního rejstříku pomocí přímého zápisu notářem. Společnost tak může být Vaše včetně přepisu na Obchodním rejstříku i za 24 hodin od schůzky.

Navíc mají všechny ready-made společnosti s přímým zápisem:

 • plně splacený základní kapitál
 • zakladatelské i převodní dokumenty revidované renomovanou advokátní kanceláři
 • dvojitou garanci bezdlužnosti a neexistence jak závazků, tak jakékoliv ekonomické činnosti
 • bankovní účet u Raifeisenbank a.s. s nadstandardními výhodami a bez jakýchkoli závazků
 • úpravu společnosti a její vnitřní struktury na míru podnikatelskému záměru klienta v ceně
 • naše záruka spokojenosti – pokud budete s našimi službami či produkty nespokojeni z důvodu ležícího na naší straně, vrátíme Vám peníze a službu tak máte zdarma (ano, až tak si věříme)
 • universálně použitelná společenská smlouva (nebo stanovy) plně a zdarma přizpůsobitelná na míru Vašim požadavkům

Podmínky a informace

Ready-made společnosti s přímým zápisem jsou založeny čistě za účelem jejich dalšího prodeje na koncového klienta a do té doby společnosti nejen že nepodnikají, ale ani nevykonávají žádnou ekonomickou či jinou činnost s výjimkou úkonů týkajících se jejich založení. Toto garantujeme dvakrát – jak od jednatele společnosti, tak od jejího společníka. Společnosti mají jak plně splacený základní kapitál ve standardní výši (200 000,- Kč u společnosti s ručením omezeným a 2 000 000,- Kč u akciové společnosti), tak ohlášené živnosti volné, jsou zaregistrovány na finančním úřadě a mají mimo jiné zřízenu datovou schránku. Společnosti jsou tak plně připraveny k zahájení ekonomické a podnikatelské činnosti.

Převod společnosti na klienta je velice snadný a rychlý. Po vyladění detailů, jak nastavíme společnost klientovi na míru se vše realizuje během jedné půl hodinové schůzky u notáře, kde společnost převedeme a předáme klientovi. Klient od nás dostane veškerou dokumentaci spolu s naším vynikajícím servisem a všemi informacemi, které bude potřebovat (a i několika informacemi, které potřebovat nebude). Následně jen zajistíme přepis všech měněných skutečností na Obchodním rejstříku prostřednictvím našeho notáře a následující pracovní den je již společnost přepsaná na klienta i na Obchodním rejstříku a ten tak může bez obav uzavírat smlouvy, dohadovat zakázky či obsluhovat svoje klienty.

Cena za takovou ready-made společnost s ručením omezeným s přímým zápisem je včetně veškerých našich služeb 22 900 Kč. Cena je bez jakýchkoli závazků, je konečná a navíc je osvobozena od DPH. Při využití služby sídla společnosti na alespoň jeden rok Vám poskytneme slevu ve výši 3 000 Kč a konečná cena za společnost tak bude 19 900 Kč.

V případě zájmu o ready-made společnost s přímým zápisem se podívejte na naši aktuální nabídku.

Pokud potřebujete další informace nebo se jen chcete na něco zeptat, zavolejte nám na 800 888 788, případně na 227 03 04 11 nebo napište na info@corporate.cz


ADRESA

• kancelář Praha 10
Průběžná 3207/74a, 100 00 - Praha

• kancelář Praha Kbely
Martinická 987/3, 197 00 – Praha

KONTAKTY

E-mail: info@corporate.cz

Tel.: +420 227 03 04 11© 2003-2015 CORPORATE s.r.o.

Analýza činnosti finančních úřadů