Obchodní společnosti

Správa společností

e-Office

Ostatní informace

Ostatní informace

Ready-made společnosti s přímým zápisem

READY-MADE SPOLEČNOSTI S PŘÍMÝM ZÁPISEM_720

Stále se snažíme naše služby a produkty inovovat tak, abychom Vám s čistým svědomím nabízeli jen ty nejlepší služby i produkty bez kompromisů.

Proto nám dovolte představit Vám nový typ ready-made společností, které Vám budeme od konce léta nabízet. Tento druh ready-made společností nahradí dosavadní typ (ne že by s ním bylo něco špatného, ale je třeba se posouvat) a od září 2015 tak budou v nabídce našich ready-made společnosti již jen ready-made společnosti s přímým zápisem.

O co jde?

Přímé zápisy nejsou pro nepřesná pravidla a právní předpisy univerzálně použitelné na všechny případy, proto jsme byli nuceni nově zakládané ready-made společnosti upravit a nastavit s notáři i advokátní kanceláři a s ohledem na naši více jak 15ti letou praxi. Tyto společnosti tak mají upravenou, avšak stále universálně použitelnou zakladatelskou listinu, která tak poslouží jakémukoliv podnikání, pro které se rozhodnete. Tyto ready-made společnosti s přímým zápisem již ve své ceně obsahují druhý, tzv. změnový notářský zápis (abychom mohli provést přímý zápis) a společnost tak bude plně přizpůsobena Vašim požadavkům na parametry společnosti. Můžete si tak samozřejmě nastavit kromě jiného:

  • název / obchodní firmu společnosti
  • libovolné živnosti volné / řemeslné / vázané či koncese
  • počet jednatelů a způsob jejich jednání
  • počet společníků, rozdělení jejich podílů a i různé druhy podílů na společnosti
  • dodatečné ochrany Vašich práv – předkupní právo na podíly, omezení převoditelnosti podílů, různá procentuální kvóra pro svolávání a jednání valné hromady atd.
  • další změny, kdy Vám společnost nastavíme na míru Vašim požadavkům

Největší výhodou však je, že díky přímému zápisu bude společnost na Vás přepsána na Obchodním rejstříku do 24 až 48 hodin od naší schůzky. Není rychlejšího způsobu, jak začít podnikat se společností.

Proč?

Kromě snahy o inovaci je dalším z důvodů přechodu na tento nový typ společností i pokračující rozšíření a použitelnost přímých zápisů notáři. Ač tyto přímé zápisy trpí mnoha nedostatky a vadami, nám se podařilo ve spolupráci s našimi notáři najít optimální způsoby a cesty zápisů do Obchodního rejstříku, který Vám tímto nabízíme. Jedním z důsledků rozšiřování přímých zápisů notáři je také to, že na rejstříkových soudech dojde k propouštění soudních referentů, kterým ubude práce. Bohužel nyní referenti, jelikož se cítí ohroženi, začali vykazovat enormní aktivitu a činnost, jejímž důsledkem je zdržování zápisů do Obchodního rejstříku prostřednictvím soudů a požadováním doložení nesmyslných a nadbytečných dokumentů. Jde o další důvod, proč využívat při zápisech především schopné notáře a odborníky.

Za kolik?

Nejlepší informaci pro Vás máme nakonec. Díky množstevním, časovým a finančním úsporám nabízíme ready-made společnosti s přímým zápisem za cenu 29.900,- Kč (za společnost s ručením omezeným). Cena je konečná, je osvobozena od DPH a nemáme žádné další či skryté poplatky.  Akciové společnosti budou následovat. Tato cena je tak nižší, než u doposud prodávaných společností po započtení změnového notářského zápisu.

Koncept ready-made společnosti s ručením omezeným je tak nejrychlejším způsobem, jak začít podnikat se společností. Zároveň Vám šetří čas a peníze díky tomu, že úřady oběháme za Vás a neplatíte žádné zbytečné poplatky či služby navíc. Poskytujeme pouze kompletní servis, tj. vše zařídíme za Vás.

Pokud chcete vědět více, zavolejte nám na +420 605 264 258 či 800 888 788.

Váš tým CORPORATE

Pozn: První ready-made společnosti s ručením omezeným s přímým zápisem budou k dispozici v polovině srpna.


ADRESA

• kancelář Praha 10
Průběžná 3207/74a, 100 00 - Praha

• kancelář Praha Kbely
Martinická 987/3, 197 00 – Praha

KONTAKTY

E-mail: info@corporate.cz

Tel.: +420 227 03 04 11© 2003-2015 CORPORATE s.r.o.

Analýza činnosti finančních úřadů